Z Kościelną Wsią na remis.

Remisem zakończyło się spotkanie drugiej kolejki kaliskiej B - Klasy między Koroną Chełmce a KS Kościelna Wieś. Mecz rozgrywany w Opatówku przy wyśmienitej pogodzie z pewnością przyniósł dawkę emocji.

Tuż po pierwszym gwizdku sędziego goście rzucili się do ataku i napierali na naszą bramkę wykorzystując już drugą okazję strzelecką. Napastnik z Kościelnej Wsi umieścił głową piłkę w siatce Korony po dobrym dośrodkowaniu kolegi z drużyny. Wysokie tempo przekładało się na szybką utratę sił, dlatego z czasem to nasi zawodnicy dłużej byli obecni pod szesnastką gości. Nasza drużyna poprawiła grę względem poprzedniego meczu i szukała możliwości zdobycia bramki. Skutkiem takiego rozwoju sytuacji był rzut karny pewnie wykorzystany przez Tomasza Samorzewskiego.

Druga połowa to ataki z obu stron oraz poważne sytuacje strzeleckie, które nie zostały wykorzystane ani przez Koronę, ani przez Kościelną Wieś. Spotkanie stało się bardzo wyrównane, wynik nie uległ zmianie. Widać było, że nikt nie chciał remisu dlatego mogliśmy podziwiać walkę do ostatniego gwizdka. Wynik 1:1 jest jak najbardziej sprawiedliwy.