Zwycięstwo na inaugurację sezonu!

Korona wraca z Russowa z kompletem punktów! Nasi zawodnicy pokonali Spartę 2:1 zdobywając dzięki temu 3 punkty. Weszliśmy w sezon z marszu i było to widać na płycie boiska. Brak treningów przełożył się na grę niekoniecznie miłą dla oka, ale przede wszystkim skuteczną. Już w pierwszej połowie Mateusz Buś wywalczył sobie miejsce z prawej strony bramki i pięknym strzałem z woleja pokonał bramkarza. Wynik do końca pierwszej połowy nie uległ zmianie. Po zmianie stron doszło do nieporozumienia bramkarza z obrońcami co sprytnie wykorzystał napastnik gospodarzy i zmienił wynik meczu na 1:1. Obie drużyny nie chciały remisu, momentami bywało groźnie pod obiema bramkami. Ale to my strzeliliśmy bramkę dającą nam zwycięstwo. Paweł Kaleta mając dobrą sytuację strzelecką podbił piłkę w stronę Erwina Millera, który strzałem z woleja nie dał szans bramkarzowi z Russowa.